Xbox & Bethesda Developer Direct’te Gösterilen Fragmanlar

Sıradaki içerik:

Xbox & Bethesda Developer Direct’te Gösterilen Fragmanlar

e
sv

Fallout’un Dizi Uyarlamasından Set Fotoğrafları Geldi

69 okunma — 26 Ocak 2023 10:12

Dizi ve sinema dünyasının son devirlerde oyun adaptasyonlarına olan ilgisi artmış durumda. Bilhassa dijital yayın platformları bu tip projelere büyük kıymet gösteriyor. O projelerden biri de, Amazon’da yayınlanacak, Fallout dizi uyarlaması olacak. İşte o diziden birinci set fotoğrafları geldi.

Diziden beklentisi olmayanları bile heyecanlandıracak değişik ayrıntılar var bu fotoğraflarda. Twitter ve Reddit üzerinden yapılan paylaşımlarda, dizinin çekildiği bölgeye yakın yerlerde yaşayan hayranların çektiği fotoğrafları görüyoruz. Fotoğraflarda ise Fallout’un ikonik Red Rocket yakıt istasyonlarının kurulduğu dikkat çekiyor.

  • Amazon’un Fallout Dizisi Oyunlardan Farklı Bir Öykü Anlatacak

Fallout 3, Fallout 4 ve hatta Fallout 76’da bile bulunan bu istasyon, kıssa içerisinde, hem fosil hem de nükleer yakıtlı araçlara hizmet verebiliyor. Fotoğraflar içerisinde şimdi istasyonun ikonik kırmızı roketinin ise yerleştirilmediği görülebiliyor.

Setin durumuna bakılırsa dizi hala çekim basamağında. Savlara nazaran Fallout’un dizi uyarlamasını 2023 yılının son günlerinde görebileceğiz. Yeniden de şimdilik Amazon’dan resmi bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Kaynak: Oyun Gezer
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli