Wonder Uzunluk Anniversary Collection – İnceleme

Sıradaki içerik:

Wonder Uzunluk Anniversary Collection – İnceleme

e
sv

Pharaoh: A New Era’nın Çıkış Tarihi Belirli Oldu

85 okunma — 26 Ocak 2023 14:12

1990’ların sonu, 2000’lerin başında strateji oyunları için çok hoş bir periyottu. Tıp içerisinde bir cins olarak karşımıza çıkan “şehir kurma / kent yönetimi” oyunları için de emsal bir durum kelam konusuydu. İşte Sierra’nın klasiklerinden birisi diyebileceğimiz Pharaoh da tam olarak bu periyotta, 1999 yılında çıkmış; sonrasında da genişleme paketi Cleopatra: Quenn of the Nile gelmişti.

Şimdi de bu oyunun yine imaliyle buluşmaya hazırlanıyoruz. 2020 yılında duyurulan Pharaoh: A New Era için çıkış tarihi en sonunda muhakkak oldu.

Pharaoh: A New Era; 4K görseller, yenilenmiş bir orta yüz ve güncellenmiş oyun mekanikleriyle gelecek. Toplamda 4.000 yıllık bir periyoda yayılan 50’den fazla misyonla, onlarca saatlik bir oyun tecrübesi vadediyor. Yepyeni oyunun yanında, üstte bahsettiğimiz Cleopatra: Quenn of the Nile ek paketini de içeriyor bu yine üretim. Hasebiyle, Antik Mısır’daki maceramızı baştan sona bir sefer daha deneyim edebileceğiz.

Pharaoh: A New Era; 15 Şubat’ta çıkış yapacak. Yepyeni oyunu da keyifle oynamış birisi olarak, bu tekrar üretimi merakla beklediğimi söyleyebilirim. Demosundan edindiğim izlenim olumluydu. Hasebiyle bir hayal kırıklığı yaşatmayacağını düşünüyorum. Umarım yanılmam ve oyun severler için keyifli bir deneyim olur.

Kaynak: Oyun Gezer
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli