Fallout’un Dizi Uyarlamasından Set Fotoğrafları Geldi

Sıradaki içerik:

Fallout’un Dizi Uyarlamasından Set Fotoğrafları Geldi

e
sv

Skate’in Yeni Test Versiyonunda Loot Box’lar Belirdi!

76 okunma — 26 Ocak 2023 10:36

Oyuncuların bitmek tükenmek bilmeyen ısrarları sayesinde hayat bulan Skate, bu kere enteresan haberler ile karşımızda. Data madencileri, yaptıkları araştırmaların sonucunda oyunun son test versiyonunda Swag Bags ismi verilen loot box içerikleri ile karşılaştı. Bu paketler ise “Taps” ismi verilen oyun içi para ünitesi ile alınabilecek.

Insider Gaming’den Tom Henderson’ın haberine nazaran bu argümanlar epey gerçekçi. Henderson, oyunu test eden bireylerle yaptığı konuşmalarda bu loot box’ların Star ismi verilen para ünitesi ile satın alınabildiğini öğrenmiş. Bu para ünitesi oyun içerisinde yaptığınız hareketlerle ve tamamladığınız para üniteleri ile kazanılabilecek.

  • Yeni Skate, Oynaması Fiyatsız Bir Canlı Oyun Olacak

İşte bu noktada da yazının başındaki “Taps” ismi verilen bir öbür para ünitesi devreye giriyor.

  • Yeni Skate Oyunundan Birinci Resmi İmajlar Geldi

Test sürecine katılanların ortak görüşünün Taps isimli bu para ünitesinin bir noktada “satışa açılacağı” olduğunu belirtmiş Henderson. Zira bu para ünitesi ile Star alabilmek mümkün. Elbette Taps’i tıpkı halde oyun içerisinden de kazanabileceksiniz ancak şimdilik bu para ünitesi premium olacak üzere görünüyor.

Skate’in büsbütün fiyatsız olacağının açıklanmasının akabinde bu tip monetizasyonlar bekliyorduk. Ama EA, kendi ağzından yaptığı açıklamada oyunda loot box olmayacağını belirtmişti. Yeniden de bahsi geçen loot box’ların içerisinden yalnızca kozmetik içerikler çıktığının altını çizmekte de yarar var.

Kaynak: Oyun Gezer
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli