Powerwash Simulator’a, Yeni Kuşak ‘Cam’ Güncellemesi

Sıradaki içerik:

Powerwash Simulator’a, Yeni Kuşak ‘Cam’ Güncellemesi

e
sv

Meet Your Maker’ın Açık Betası Şubat Ayında Başlıyor

75 okunma — 27 Ocak 2023 11:36

2023 yılının en farklı projelerinden biri olan Meet Your Maker, Şubat ayında açık beta sürecine girecek. FPS tutkunlarının uzun müddettir merakla beklediği oyun geçtiğimiz bahar aylarında kapalı beta sürecine giriş yapmıştı. Artık ise isteyen herkes bu enteresan FPS’i deneyimleyebilecek.

Geçtiğimiz Ağustos ayında tanıtılan oyun, hem üs kurma mekanikleri hem de kuvvetli yapısı ile dikkat çekiyordu. İnsanlığın geleceğini garanti altına alacak gereçler için verilen bu savaşta kendi üssünüzü inşa etmeli ve tuzaklar ile düzenlenebilecek akınların önüne geçmelisiniz.

Geliştirici Behaviour Interactive, kapalı beta sürecinden aldıkları geri bildirimleri de bu açık beta sürecinde kıymetlendirecek. Oyunun aşikâr başlı inşa mekanikleri ve atak sistemleri bu geri bildirimler ışığında değiştirilmiş.

Meet Your Maker’ın açık beta süreci 6 Şubat’ta resmen başlıyor. Geliştirici takım beta başlamadan yaklaşık bir saat evvel canlı yayında olacak. Meet Your Maker’ın full sürümü ise Nisan ayında çıkış yapmış olacak.

Kaynak: Oyun Gezer
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli