Blazer Ceket Kombinleri ve Stil İpuçları

Sıradaki içerik:

Blazer Ceket Kombinleri ve Stil İpuçları

e
sv

İspanyol Paça Pantolon Kombin Önerileri

66 okunma — 03 Şubat 2023 16:46
Son dönemlerde sokak modasında öne çıkan retro parçalar arasında yer alan İspanyol paça pantolonlar, zengin renk ve model seçenekleri ile yeni sezonda yükselişine devam ediyor. Nostaljik havasıyla dikkat çeken İspanyol paça

Son dönemlerde sokak modasında öne çıkan retro parçalar arasında yer alan İspanyol paça pantolonlar, zengin renk ve model seçenekleri ile yeni sezonda yükselişine devam ediyor. Nostaljik havasıyla dikkat çeken İspanyol paça pantolonlar, retro tarzı seven kadınların gardırobunun vazgeçilmez bir parçası. Eğer geçmişten gelen bu bu trendi hala denemediyseniz yazımızda ilginizi çekebileceğinizi birbirinden şık ve havalı İspanyol paça pantolon kombin önerileri size ilham verebilir.

İspanyol Paça Pantolon Kombin Önerileri

Bol paça pantolonlar bir çok kadın için hala vazgeçilmez parçalar. Özellikle çok zayıf yada kilo problemi yaşayan kadınlar için tam anlamıyla kurtarıcı bir parça. Peki İspanyol paça pantolon nasıl giyilir? Hangi parçalar ile tercih edilmeli ve bol paça giyerken nelere dikkat etmeli? İşte size ilham verecek harika stil ipuçları ve birbirinden şık İspanyol paça pantolon kombinleri..

Doğru Pantolonu bulun

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, bol paça pantolon hem zayıf hemde kilolu kadınların rahatlıkla tercih edebileceği bir pantolon modeli. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru pantolonu bulmaktır. Biraz daha detaylandırırsak, ister kilolu, ister zayıf olun, İspanyol paça bir pantolon giymeyi düşünüyorsanız çok dar modellerden uzak durmanız gerekir. Seçeceğiniz modelin bacaklarınıza yapışmaması gerek, aksi takdirde ortaya hoş bir görüntü çıkmayacaktır.

İspanyol paça pantolon alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise pantolonun paça boyudur. Ne gezerken yerleri süpürecek kadar uzun, nede otururken bacağınızın görünmeyeceği kadar kısa olmalıdır. Küçük bir ipucu, bol paça pantolon alırken, sevdiğiniz ve sürekli kullandığınız ayakkabının topuk boyuna uygun paça boyuna sahip bir model tercih edebilirsiniz.

İspanyol paça pantolon için ayakkabı seçimi

Eğer doğru pantolonu bulduysanız ayakkabı seçimi konusunda çok fazla zorlanmayacaksınız. Özellikle dolgu ve kalın topuklu ayakkabılar bol paça pantolonlara çok yakışır. Sokak modasında öne çıkan bir çok İspanyol paça pantolon kombin örneğinde özellikle kalın topukların tercih edildiğini görebilirsiniz. Burada önemli bir nokta var, bol paça bir pantolon giyecekseniz ayakkabılarınızın  çok fazla görünmemesi gerekiyor.

Bu noktada ayakkabınızın topuk boyuna uygun bir paça uzunluğuna sahip pantolon modeli seçmeniz akıllıca olur. Hem bu şekilde bacak boyunuz daha uzun görünecek, üst bölgeniz ile daha dengeli bir görünüm ortaya çıkacaktır. Tabi ki boyunuzun uzunluğunu dikkate almanız gerekir, eğer çok uzun boylu bir kadınsanız İspanyol paça pantolon kombini yaparken topuksuz, rahat ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Üst seçimi için hangi parçalar ideal?

Ayakkabı seçiminden sonra artık sıra üst seçimi yapmakta. Bu konuda çok fazla zorlanmayacaksınız, çünkü İspanyol paça pantolon modelleri bol kesimli oldukları için, orantılı bir görünüm elde etmek için üst parçaları üzerinize oturacak ölçülerde seçebilirsiniz.

Örneğin, günlük kombin için gömlek giymeyi düşünüyorsanız, üzerinize tam oturan bir model seçip, pantolonun içine sokarak giyebilirsiniz. Eğer daha bol kesim bir üst seçimi yapacaksanız, bir kemer kullanarak orantılı bir görünüm elde edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli