CİLDİ NEMLENDİREN YAĞLAR

Sıradaki içerik:

CİLDİ NEMLENDİREN YAĞLAR

e
sv

CILDIMIZIN GUNLUK BAKIMI

35 okunma — 10 Şubat 2023 11:03
Cildimize bakım yapmak kadar cildimize kendi isteğimizle zarar vermememiz de çok önemlidir. Yüzümüzde ya da vücudumuzun herhangi bölgesinde bulunan sivilcelere asla sıkma

Cildimize bakım yapmak kadar cildimize kendi isteğimizle zarar vermememiz de çok önemlidir. Yüzümüzde ya da vücudumuzun herhangi bölgesinde bulunan sivilcelere asla sıkma mamız gerekir sivilceyi sıkmak ve patlatmak için uğraşmayın sivilceyi sıkmak ve patlatmak size yarar’dan daha çok cildinize zarar verir.

Cilt sorunları toplumumuzda Sadece kadınlara has bir olaymış gibi yansıtıp da da günümüzde erkeklerin de siyah noktaları sivilceleri ve siyah lekeleri problemi ile sık sık karşılaştıkları olmuştur. Bunun en büyük sebebi ise erkeklerin kadınlara oranla cilt bakımlarına Daha az dikkat etmelidir. Buna cilt temizliklerini yapmamaları da diyebiliriz.

Ister kadın olsun ister erkek olsun herkesin cilt bakımına önem vermesi ve cilt bakımına uygun ürünler kullanması önerilir. Cilt temizliğine özellikle yüzde bulunan sivilce ve aknelerin engellenmesini istiyor isek kimyasal maddelerden olabildiğince uzak durmamız gerekmektedir. Bu kimyasal ürünler doğal olmadıkları için cildimize yarar vermezler aksine cildimize çokça zarar verirler.

Bu kimyasallar yerine Evde bulunan ve kendimizin hazırladığı doğal malzemelerle yapacağımız bir temizlikleri sizlere daha faydalı olacaktır Ve etkileri daha kısa sürede görülecektir. Cildimizin temizliği konusunda en çok bilinen ve herkes tarafından kullanılan bir yöntem salatalıkları nokta salatalık ile yapılan cilt temizliği etkisini çok kısa sürede göstermektedir.

Eğer Sizlerde salatalık ile cilt maskesi yapmayı seviyorsanız bu maskenin içinde ek olarak badem yağı da katarsanız daha etkili sonuçlar görebilirsiniz. Çok doğal ve çok faydalı olan bu iki ürün birleştiğinde cildimize tazeleyecek ve temiz bir cilt görüntüsü sağlayacaktır.

Evde kendi hazırladığımız salatalık maskesi ve badem sütünü banyoda duş aldıktan sonra veya yüzümüzü iyice ıslattıktan sonra tüm cildinize Masaj yaparak uygulayınız ve Narince oval ayınız parmaklarınız ile baskı yaparak bu kürün cildinize temas etmesini sağlayınız.

Bu doğal ürünlerden Kendi yaptığımız maskeler hangi kozmetikçide olursa olsun alacağınız herhangi bir cilt temizleme ürününden ya da maskesinden çok daha faydalı olacaktır. Ayrıca evde kendi maskenizi hazırlamak hem sizde zaman israfını Önler hem de maddi açıdan size büyük destek olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli