CILT BAKIMINDA DOĞRU BILINEN YANLISLAR NELERDIR?

Sıradaki içerik:

CILT BAKIMINDA DOĞRU BILINEN YANLISLAR NELERDIR?

e
sv

CILT BAKIMINDA ONERILENLER

38 okunma — 11 Şubat 2023 11:19
Yaşın ilerlemesi ile ildimizi yatıştırmanın cildimizi iyileştirmenin ve cildimize güçlendirmenin hayatımızdaki önemi de artmaktadır. İşte bu özel bakım temizleme ve hassasiyet ile yürütülmektedir. Cilt bakım vardiyaları nın karakte

Yaşın ilerlemesi ile ildimizi yatıştırmanın cildimizi iyileştirmenin ve cildimize güçlendirmenin hayatımızdaki önemi de artmaktadır. İşte bu özel bakım temizleme ve hassasiyet ile yürütülmektedir. Cilt bakım vardiyaları nın karakteri cildi pürüzsüz cildin sağlıklı cildi daha terapötik ve cilde önleyici görünüme gelişmektedir.

Hayatboyu birincil bölgelerdeki dil sorunları değişmekle birlikte yaşlanmaya bağlı olarak Bakım ve Onarım da ihtiyacı olan önem Gün geçtikçe daha fazla artmaktadır. Cilt bakımında meyve asitleri üzüm limon elma sirke ekşi süt ve şeker karışımında bulunan maddelerden oluşan bir kimyasal peeling çeşitleri mevcuttur.

Bu tarz doğal ürünlerden oluşan peelingler cildiniz için çok verimli ve güzelleştirici kullanım lardır. Bu tarz şeyler tabak anızın hücre yapısını yumuşatmak ile görevlidir. Inatçı dereyi çözer ve keratinleşme olayına kolayca vücuttan atar. Yaşa bağlı olarak oluşan çizgilerin azalmasını ve bazı çizgilerin Yok edilmesini sağlar.

Pigment hücrelerini faaliyetleri de düzgün sokularak lekeler tamamen veya çoğu yokedilir. Derin tabakalarda özel Enzimlerin faaliyete geçmesi ile vücudun Koleji’ne olan oluşumu uyarılır. Dilden hem nemli tutma özelliğine artırır hem de cildin esnekliğini kazandırır. Etkili görülen maddeler arasında cilde nüfuz etme özelliği artırılır. Cildinizdeki yağ oranının dengelenmesini sağlar. Kaba görünen cildinizin görüntüsünü gidererek daha pürüzsüz daha narin ve daha Berrak bir görünümünü ortaya çıkarır. Tüm cilt tiplerinde uygulanması mümkündür.

Enstitülerde uzmanların tedavisi ve bakım için geliştirilen aha ürünlere genellikle belli bir uygulama periyodunda Kullanıma sunulmaktadır. Bu periyot 6 ila 8 hafta arasında değişkenlik gösterebilir. Her hafta yapılan yeni testlere bakım yapılan kişinin reaksiyonları göz önüne alınarak ölçümler yapılmaktadır.

Her enstitü bakımında olduğu gibi Aha bakımlarında da evde kullanmak üzere daha düşük ürünler kullanacak olan kişilere aktarılır. Fakat evde kullanılan Bu ürünlerin yukarıda bahsedilen gelişmelerine ölçüde sağlayabileceği hakkında tek fikir verilmemektedir.

Bu sebeple sorunların Öncelikle Uzmanlar tarafından incelenmesi ve uzmanların uygun gördüğü enstitü bakımından yapılması oldukça önemlidir.
Tıptaki gelişmeler ve ortaya çıkan yeni medikal estetik uygulamaları öncesi doğru ve sistemli yapılan bir cilt bakımı ciltte Güzel sonuçlar almamıza hazırlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli