EBEGÜMECİ

Sıradaki içerik:

EBEGÜMECİ

e
sv

EL BAKIMI NASIL YAPILMALIDIR

34 okunma — 14 Şubat 2023 12:17
El bakımı çoğu kadının vazgeçilmezidir. Güzel ve bakımlı Eller çoğu kadının en hassas noktasıdır. El bakımına önem verilmediği halde hem hissi hem de görüntüsü sizleri rahatsız edici boyutlara kadar ulaşabilir. El bakımı en basit

El bakımı çoğu kadının vazgeçilmezidir. Güzel ve bakımlı Eller çoğu kadının en hassas noktasıdır. El bakımına önem verilmediği halde hem hissi hem de görüntüsü sizleri rahatsız edici boyutlara kadar ulaşabilir. El bakımı en basit cilt bakımları arasında yerini alırken uygulayacaginiz basit yöntemler sayesinde şikâyetlerinizden en kısa zamanda kurtulabilirsinizm. El bakımı yapmanın çok da zor olmadığı bilinmektedir. Çok basit yöntemlerle el bakımı yapabilirsiniz.

Kadınlar için çok önemli olan el bakımı için evde hazırlanabilecek el bakım ürünleri mevcuttur. Sadece Soğuk havalarda değil güneş ışığına fazla maruz kaldığımız zamanlarda da ellerimizin koruduğunu fark ederiz. Ellerim kuruması bazen çatlaklar kadar yol açabilir.

Bu çatlaklıklar da ciddi boyutlara kadar ulaşabilirler. Ellerin kuruyup çatlaması Herkesi rahatsız eder ve bu çatlaklıklar ciddi boyutlara kadar ulaşabilirler. Kadınların evde kullandıkları temizlik yapmak için kullandıkları malzemeler ve bulaşık olsun temizlik yapmak için olsun ellerin aşırı suda maruz kalması ve Birçok kimyasal maddenin ellerin kurumasına ve çatlamasına sebep olabileceği göz önündedir.

KURUYAN VE ÇATLAYAN ELLERE NE YAPMAK GEREKIYOR

Kuruyan ve çatlayan ellerinizin bakımının en iyi zamanlaması Gece yatmadan önce uygulayacağınız bakımlarla nokta Gece uyumadan önce elinize yapılan bakımın sabah uyandığımızda Ellerinize daha yumuşak ve daha sağlıklı hissetmenizi ve görmenizi sağlar. Kuruyan ellerinizin yumuşaması için çözümler oldukça basittir.

Mutfaklarımız vazgeçilmezi olarak bilinen birden çok yemeğe güzel lezzet veren zeytinyağı el bakımında da büyük rol oynar. Insan vücudunda tüketildiğinde de katkıları olan zeytinyağının elimize sürdüğümüzde de kuruyan ellerimizin yumuşamasına ve kuruyan ellerimizin rahatlığa kavuşmasında kullanılabilir.

Bu uygulamayı nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız hemen açıklayalım. Bir kasenin veya kabın içerisine zeytinyağı ve birkaç damla limon kattıktan sonra karıştırıp Ellerinize uyguladığınızda ellerinizde oluşan ipeksi bir görünümü yakalayabilirsiniz. yaptığınız zeytinyağı ve limon karışımını Ellerinize nazikçe Masaj yaparak yedirip yaklaşık yarım saat beklettikten sonra ılık su ile güzelce doğrulayabilirsiniz. Çabucak etki ettiği gözlemlenen bu basit el bakımı yöntemi kadınların vazgeçilmez ve üzerinde çok durduğu bir numaralı yol olarak bilinir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli