EN İYİ DİYET LİSTELERİNİN ORTAK NOKTALARI NELERDİR?

Sıradaki içerik:

EN İYİ DİYET LİSTELERİNİN ORTAK NOKTALARI NELERDİR?

e
sv

EV YAPIMI AKNE KARŞITI SPREY

57 okunma — 14 Şubat 2023 12:29
Hepimizin hayalidir, gözeneklerinden arınmış, pürüzsüz, sıkı bir cilde sahip olmak. Bu hayallerimizi gerçekleştirmek zor değil aslında. Sadece elimizin altında bulunan ufak tefek malzemelerle kolay bakım kürleri hazırlayabiliriz.

Hepimizin hayalidir, gözeneklerinden arınmış, pürüzsüz, sıkı bir cilde sahip olmak. Bu hayallerimizi gerçekleştirmek zor değil aslında. Sadece elimizin altında bulunan ufak tefek malzemelerle kolay bakım kürleri hazırlayabiliriz. Mesela hiçbir masrafı olmayan tonik çok faydalıdır. Duşta, ya da elimizin altında ki bir sprey şişesi ile her şey çok kolay. Evet, kızlar güzel, canlı, parlamayan ışıl ışıl ciltler istiyoruz. İstiyoruz ama cildimizi güzelleştirmek için neler yapıyoruz?

Sivilce ile savaşmanıza yardımcı olmak için ev yapımı tonikler hazırladık. Akneye yatkın olanlar bu cilt problemini çözmenin ne kadar zor olduğunu bilirler. Anti-akne, cildinizi gece gündüz korumanız gerektiği ve her zaman temiz tutmanız gerektiği anlamına gelir. Cilt bakım ürünlerine güvenmek, ceplerinize ve vücudunuza zarar verebilir. Bu nedenle sivilceyle savaşmanıza yardımcı olmak için ev yapımı takviyeler hazırladı

  • Bu tonik için ihtiyacınız olan şeyler:

Sprey şişesi (küçük sprey şişesi sorunu çözebilir)

  • Çay ağacı yağı,
  • Jojoba yağı,
  • Lavanta yağı
  • Gül suyu

Çay ağacı yağı, antibakteriyel ve antifungal özelliklere sahiptir, akne yaralarını tedavi edebilir ve cilt sebumunu düzenleyebilir. Jojoba yağı, anti-inflamatuar özelliklere sahiptir ve cilt tahrişini önleyebilir, lavanta yağı ise cildi besleyen ve besleyen bakterisit etkiye sahiptir. Gül suyu cildinizi nemlendirir ve besler.

  • Nasıl Hazırlanır?

Hazırlanışı oldukça basit olan bir formüldür bu. Sizi yormadan sıkmadan üşendirmeden kolayca hazırlayabileceğiniz bir formül geliştirdik.

  • Sprey şişesine 60 ml gül suyu dökün.
  • Ardından 5 damla çay ağacı yağı, jojoba yağı ve lavanta yağı ekleyin.

Her kullanımdan önce iyice çalkalayın ve yüze püskürtün. Lütfen cildin emilmesi için bir süre bekleyin. Gece rutinine ekleyerek yağın uyurken çalışmasını sağlayabilirsiniz. Gece rutinlerinizin olmazsa olmazlarından olacak çeşitte bir formül niteliğindedir.sizler bu formüller sayesinde tazecik bir görünüme kavuşacaksınız.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli