ANLAM BOZUKLUĞU

Sıradaki içerik:

ANLAM BOZUKLUĞU

e
sv

KIŞIN ISIL IŞIL BIR CILDE SAHIP OLMAYA NE DERSINIZ

40 okunma — 20 Şubat 2023 14:08
Bu soruya hepinizin kocaman bir evet dediğini duyar gibiyim. Kim istemez ki değişen hava şartlarına karşı cildin güzelliğini Ve pürüzsüzlüğünü kaybetmemesini?

Bu soruya hepinizin kocaman bir evet dediğini duyar gibiyim. Kim istemez ki değişen hava şartlarına karşı cildin güzelliğini Ve pürüzsüzlüğünü kaybetmemesini?

Didim soğuk havalardan en çok etkilenenler arasında gelmektedir. Eğer Güzel ve iyi bir bakım yapılmazsa cildimiz Soğuk havalarda kurur matlaşır ve donuk bir hal alır. Bu nedenle cilt ve cilt bakımı konusunda bazı hususlara önemle dikkat etmemiz gerekmektedir. Su her şeyin başında gelmektedir.

Cildinizin neme çok fazla ihtiyacı olacağı bu kış aylarında cildimiz için ve cildinizin güzelliği sağlığı ve görüntüsü için bol bol su tüketmeniz gerekmektedir Soğuk havalarda kan dolaşımı yavaşladığı için bu duruma bağlı olarak ter ve yağ gibi olaylarda azalacağı için vücudumuzdan antioksidanları çok atamayacağınız.

Cildin güzelliği için tükettiğimiz besinler Eodev Özen göstermemiz gerekmektedir. Insanın sağlığı açısından çokça faydası bulunan balık cilt için de çok yararlıdır. Balık tüketimini ihmal etmememiz gerekiyor.

Fırsat buldukça balık yiyelim. Ayrıca cildimizin vitaminlere ihtiyacı vardır. Mutfağımızdan taze meyveleri ve sebzeleri eksik etmemeliyiz. Cildimizin parlaklığı için meyve ve sebze tüketimine daha da arttırmamız önemlidir. Kış aylarında dudaklarımızda çok etkilenir.

Dudaklarımızın kurumaması için dudak bakım kremleri ve jelleri kullanabiliriz. Çok kişi dikkat etmez ama yüz üstü uyumanın yüzdeki kırışıklıklar oluşturacağını bilmemiz gerekir. Bu pozisyon yüzde ve özellikle dekolte bölgesinde çok fazla kırışıklıklara sebep olur Ve bu da sizin mutsuz olmanızı yol açar. Bu bilgiyi de öğrendiğimize göre artık geceleri hep sırtüstü yatarız değil mi?

Cildiniz için doğru sabunu seçmelisiniz. cilt tipinize uygun ve doğal sabunlar kullanmanız sizinle cildiniz için inanılmaz etkisi olan şeylerdir. Düşünsenize kimyasaldan uzaksınız tamamen doğal ürünlerle cildinize bakım yapıyorsunuz Kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi gözleri Ovuşturmak ne kadar da basit gibi duruyor değil mi Ama gözleri Ovuşturmak sizin göz bölgenizin daha çabuk karışmasına sebep olmaktan başka bir işe yaramaz. Eğer sizde erken yaşlarda kırışıklıklarla savaşmak istemiyorsanız bu özelliğinizi bırakmanızı tavsiye ederim.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli