LAZERLE SELÜLİT TEDAVİSİ

Sıradaki içerik:

LAZERLE SELÜLİT TEDAVİSİ

e
sv

MEDIKAL CILT BAKIMI NEDIR

35 okunma — 22 Şubat 2023 14:50
Medikal cilt bakımı ile cildinize de oluşan kırışıklıkları siyah lekeleri makyaj artıklarını ölü hücreleri yenerek eski cildinize tekrar kazanmak ister misiniz?

Medikal cilt bakımı ile cildinize de oluşan kırışıklıkları siyah lekeleri makyaj artıklarını ölü hücreleri yenerek eski cildinize tekrar kazanmak ister misiniz?
Cilt bakımı kadınlar tarafından sürekli yapılan bir bakımdır. Çünkü cildimiz hem iç organları ıştaki faktörlerden korur hem de görüntüsü ile İnsanların gözlerine hitap ederek güzel görünmelerini sağlar.
Yaşın ilerlemeye başlaması ile birlikte cildimizde yıpranmalar ve yarışmalar başlayacaktır.

Bu yaşlanma ve kırışma genel olarak bakıldığında genetik oldu gözlemlenmektedir. Yaşı ilerlemesine rağmen yüzünde veya vücudun diğer bölgelerinde bir çizgi dahi olmayan insanlar bulunur. Bunun yanı sıra çok erken yaşlarda kırışıklık problemi ile baş etmeye çalışan birçok insan vardır. Ama kırışıklıkların ve yaşlılık belirtilerinin tek nedeni genetik olması değildir. Düzgün ve yeterli Medikal cilt bakımı yapıldı zamanlarda Sizler cildinizin kaderini kendi elinizde tutarsınız.

NEDEN MEDIKAL CILT BAKIMI YAPTIRMALISINIZ

Medikal cilt bakımının yapılmasına gerektiren birden fazla etken vardır. Medikal cilt bakımında gözenekleri nasıl temizlenir ve içleri açıldığı ve temizlendiği için sivilce veya siyah nokta gibi problemler yaşamazsınız. Cildimizi sağlığı için oksijen lazımdır. Fakat cildimiz yeterli oksijeni karşılayamayabilir. Böyle durumlarda Medikal cilt bakımı cildimize oksijen sağlar.

MEDIKAL CILT BAKIMI NASIL YAPIPMALIDIR

Medikal cilt bakımı ortalama 90 120 dakika devam eden bir işlemdir. Medikal cilt bakımının yapılabilmesi için öncelikle yaptıracak kişinin cilt tipinin belirlenmesi gerekmektedir. Daha sonrasında yaptıracak kişinin yüz analizi yapılarak belirlenen cilt tipine göre cildinin nelere ihtiyaç olduğunu belirlemek gerekir. Arkasından cildinizin gerekliliğine bağlı olarak ozon buharı ve Ciltteki yağ oranının dengelenmesi için değişik işlemlere başvurulur. Ardından Pellenc yapılarak cildinizde bulunan ölü derilerden kurtulursunuz.

Cildiniz yapılan tonikler sayesinde ferahlığa kavuşur ve temizlenir. Cildinizde makyaj kalıntıları ve yağ kalmasına engel olunur .
Son olarak cildinizde varsa Siyah noktaları temizler ve cildinizde yumuşatıcı ve erahlatıcı size İyi hissettiren maskeler yapılır. Ciltlerine Medikal bakım yapıldıktan sonra müşteriler kendilerini yeni doğmuş bir bebek gibi taze hissederler. Cilt bakımı yaptıran kişiler diplerinde bulunan ölü derilerden kurtularak ferahlığı erişirler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli